מראות לרכב

כל נהג או נהגת יודעים שהפעולה הראשונה אותה מבצעים טרם תחילת הנהיגה היא כיוונן של מראות לרכב, חובה זו מדגישה את חשיבותן הרבה של מראות תקינות לבטיחות הנסיעה ברכב.

בחרו את סוג הרכב לו אתם מחפשים מראה:

רנו שברולט פורד קרייזלר פולקסוואגן סיטרואן
סובארו סוזוקי פיג'ו סקודה מיציבושי ניסן
מאזדה מרצדס יונדאי הונדה טויוטה יגואר
דיטסו וולוו קיה ביואיק אופל אאודי
במוו לנד רובר דיהו mg פיאט ג'יפ
sym לאנצ'יה פונטיאק לקסוס sab קדילק
אלפא רומיאו דודג' סיאט לינקולן פורשה  

הבחנה מדוייקת

המראות מאפשרות לנהג להבחין בנעשה מחוץ לרכב, לרוב ניתן למצוא ברכב שלושה סוגי מראות, מראת צד ימין, מראת צד שמאל ומראה פנימית.
לשלושת סוגי המראות ניתן להוסיף תוספות כגון מראות פנורמיות קטנות יותר שתפקידן להקטין את השטח המת במראה, השטח המת הוא אותו שטח קטן שאיננו יכולים להבחין בו מאחורי הרכב עקב מגבלות אופטיות, תוספות נוספות הם מד זווית, חיישן טמפרטורה ודיבורית אותם ניתן לתלות על המראה הפנימית.

 

"רואים את ההבדל"
למרות שנדמה שלא קיים הבדל בין המראה של ימינו למראה שבה השתמשו לפני כעשרים שנה, ההבדל הוא עצום ורב, המראות של ימינו יכולות לווסת את עוצמת האור המוחזרת מהם, הם ניתנות לכוונון חשמלי אוטומטי והן עמידות בפני תנאי מזג האוויר, בלאי וחבלות בצורה טובה מאוד.

מבחר גדול
חברת פנסים ומראות מתמחה בשיווק ומכירה של מראות לרכב, כל המראות הן מתוצרת מותגים בינלאומיים מובילים, החברה מציעה לתושבי תל אביב והמרכז מבחר מראות גדול תחת קורת גג אחת, הגיעו עוד היום לחברת פנסים ומראות וגלו כיצד המראות יכולות לשדרג את מראה הרכב שברשותכם.